Naša vesela glumačka družina, podeljena u dve ekipe od za glumu talentovanih učenika četvrtog razreda iz obe smene, posetila je 9., 10. i 11. marta predškolce u vrtićima "Bambi", "Sunce", "Radost" i "Mali Kapetan". Tamo ih je nasmejala i oraspoložila jednom zanimljivom komedijom za decu koja nosi naziv "Nesrećna Kafina". Nju je napisao naš veliki i svima Vama dobro poznati dečiji pesnik Čika Jova Zmaj. U njoj se govori o tome kako je smešni kralj Trtomir udao svoju ćerku mezimicu Kafinu za strašnog razbojnika Kozodera. Takođe, istu predstavu odigrali su u sredu, 16. marta, u četiri nastupa, i za učenike mlađih razreda naše škole. Za čitav ovaj "projekat" zaslužni su još i direktorka škole Stana Šipetić, aktiv učitelja 4. razreda, nastavnica Likovne kulture Martina Đukić, domar Zoran i čika bibliotekar Bogdan.

Fotografije možete videti ovde.