Poštovani  roditelјi,

Novi Zakon o osnovnom obrazovanju  predviđa mogućnost da roditelјi jednom u mesecu mogu da prisustvuju časovima u školi. Da bismo im to omogućili ,na Nastavničkom veću održanom 30 .avgusta 2019., dogovorili smo se kojim danima roditelјi mogu da prisustvuju časovima.

Kako bi se roditelјi i na ovaj način uklјučili u rad Škole i da bi sve proteklo  u interesu saradnje koja je u korist dece potrebno je da se ispoštuju sledeća pravila :

• Da bi roditelј prisustvovao  nekom času,potrebno je da obavestite nastavnika na čiji čas želi da dođe, NEDELjU DANA PRE POSETE.
  • Jednom času mogu da prisustvuju najviše tri roditelјa(ukoliko se prijavi više od tri,čas posećuju prvo troje sa spiska,a ostalima ćemo ponuditi  sledeći termin).
  • Roditelј je samo posmatrač,za vreme trajanja časa NIJE DOZVOLjENO KOMENTARISANјE   ili bilo kakvo ometanje časa.
  • Roditelј svoje utiske može,ukoliko to želi,da prenese nastavniku nakon završenog časa.
  • Mobilni telefoni MORAJU biti isklјučeni.
  • SNIMANјE I FOTOGRAFISANјE NA ČASU NIJE DOZVOLjENO

TERMINI  KADA RODITELjI MOGU DA PRISUSTVUJU ČASOVIMA :

PONEDELjAK 7. oktobar 2019.
UTORAK 5. novembar 2019.
4. decembar 2019.
ČETVRTAK
23. januar 2020.
PETAK
28. februar 2020.
PONEDELjAK 2. mart 2020.
UTORAK
28. april 2020.
SREDA 27. maj 2020.

Поштовани  родитељи,

Нови Закон о основном образовању  предвиђа могућност да родитељи једном у месецу могу да присуствују часовима у школи. Да бисмо им то омогућили ,на Наставничком већу одржаном 29.августа 2014.,договорили смо се којим данима родитељи могу да присуствују часовима.

Како би се родитељи и на овај начин укључили у рад Школе и да би све протекло  у интересу сарадње која је у корист деце потребно је да се испоштују следећа правила :

v Да би родитељ присуствовао  неком часу,потребно је да обавестите наставника на чији час жели да дође,НЕДЕЉУ ДАНА ПРЕ ПОСЕТЕ.

v Једном часу могу да присуствују највише три родитеља(уколико се пријави више од три,час посећују прво троје са списка,а осталима ћемо понудити  следећи термин).

v Родитељ је само посматрач,за време трајања часа НИЈЕ ДОЗВОЉЕНО КОМЕНТАРИСАЊЕ   или било какво ометање часа.

v Родитељ своје утиске може,уколико то жели,да пренесе наставнику након завршеног часа.

v Мобилни телефони МОРАЈУ бити искључени.

v СНИМАЊЕ И ФОТОГРАФИСАЊЕ НА ЧАСУ НИЈЕ ДОЗВОЉЕНО

ТЕРМИНИ  КАДА РОДИТЕЉИ МОГУ ДА ПРИСУСТВУЈУ ЧАСОВИМА :

·        ПОНЕДЕЉАК      6.октобар   2014.

·        УТОРАК                4.новембар 2014.

·        СРЕДА                   3.децембар 2014.

·        ЧЕТВРТАК            29.јануар    2015.

·        ПЕТАК                   27.фебруар2015.

·        ПОНЕДЕЉАК      23.март     2015.

·        УТОРАК                28.април   2015.

·        СРЕДА                  27.мај        2015.

Normal 0 21 false false false EN-US X-NONE X-NONE