Devet godina je prošlo od kada nas je napustila mila i svima draga Ivana Davidović, zbog koje su mnogi đaci zavoleli engleski jezik.
Čuvajući uspomenu na Ivu, koja je mnogo volela životinje, i ove godine je organizovana izložba kućnih ljubimaca. „Korona“ godine 2020. smo počeli postavljanjem slika na platformu Padlet, pa smo tako i ove nastavili. Slike koje ste postavljali možete videti ovde Uspomena na Ivu.
Uz veliku pomoć kinološkog društva Dragan Radović Džoni, sa ljubimcima koji su imali najviše lajkova imali smo pravu izložbu u dvorištu škole. Učesnici su dobili medalje, a pobednici i pehare.
Zadovoljstvo, ljubav i nezaborav su obeležili ovaj dan sećanja, a deo atmosfere pogledajte u galeriji fotografija, fotografije1 i pročitajte članak.