JM School Tools - шаблон joomla Авто

“Brzinom do zvezda” je projekat koji zajednički realizuju “Telenor” i Srpski atletski savez i nastao je sa idejom da se deca uključe u zdrav sistem koji će doprineti njihovom srećnijem odrastanju i razvoju. Projekat obuhvata oko 120 hiljada dečaka i devojčica iz 350 škola širom Srbije.

 U subotu, 22. maja 2021. godine karavan “Brzinom do zvezda” došao je i u naš grad. Na atletskoj stazi SC “Mladost” snage u trčanju odmerilo je 120 učenika nižih razreda iz 7 čačanskih škola. Najuspešnijih 16 trkača (8 devojčica i 8 dečaka) predstavljaće naš grad 11. juna 2021. godine u Beogradu na super finalu. U tom finalu će se naći najbrži dečaci i devojčice iz cele Srbije.

Kapiten tima, koji je bio najbrži u trci u Čačku, biće Petar Mijušković, a ostali učenici koji će predstavljati našu školu i naš grad su: David Milovanović, Lazar Kuljanin, Teodora Gačić, Helena Pašić, Anđelija Spasojević, Ivana Vojinović i Maša Kaplarević.

Čestitamo im na plasmanu u super finale i želimo im puno uspeha.

Slike pogledajte ovde.