Takmičenja

Dana 13. aprila 2014. godine u našoj školi je održano okružno takmičenje iz Tehničkog i informatičkog obrazovanja. Rezultate možete preuzeti ovde. Učenici naše škole su postigli zapažen rezultat a učenici koji su se plasirali na republičko takmičenje su:

1. Anđela Rašić, arhitektura, 1. mesto
  2. Anđela Đurović, brodomodelarstvo, 1. mesto
  3. Nikolina Vasilijević, informaciono komunikacione tehnologije, 2. mesto

Fotografije možete preuzeti ovde.

U subotu 15. marta u našoj školi je organizovano opštinsko takmičenje iz Tehničkog i informatičkog obrazovanja. Rezultate možete preuzeti ovde. Naši učenici su postigli zapažene rezultate, a učenici koji su se plasirali na okružno takmičenje su:

1. Anđela Rašić 8/2, arhitektura, 1. mesto
  2. Nikolina Vasilijević 8/2, informaciono kumunikacione tehnologije, 1. mesto
  3. Kosta Čelper 6/2, automodelarstvo, 1. mesto
  4. Anđela Đurović 7/5, brodomodelarstvo, 3. mesto

Ponovo su naši đaci bili uspešni učesnici na republičkim takmičenjima i to iz:

Fizike:

Aleksa Krunić 6/2 - 1. mesto

Ivan Paunović 8/1 - 2. mesto

Maja Stošić 6/2 - 3. mesto

U subotu 22. februara 2014. godine održano je opštinsko takmičenje iz engleskog jezika za učenike 8. razreda. Učenici koji su se plasirali u sledeći rang takmičenja su:

1. Ćurčić Nikola 8/2 - 2. mesto
  2. Petrović Srđan 8/4 - 3. mesto
  3. Vidiner Saša 8/4 - 3. mesto

Predmetni nastavnik: Olga Filipović

Ovde možete pogledati preliminarne rezultate takmičenja "KENGUR BEZ GRANICA" 2013.

Na opštinskom takmičenju iz stranog jezika, održanog 22. februara 2014. godine u OŠ "Vuk Karadžić", učestvovalo je tridesetak učenika osmog razreda koji su se takmičili u znanju italijanskog jezika. Iz naše škole je učestvovalo 8 učenika, od kojih su 2 osvojila prvo i drugo mesto. Aleksandra Janković 8/3, predmetni nastavnik Marija Trifunović, osvojila je prvo mesto, sa osvojenih 38 poena, dok je Violeta Šević 8/4, predmetni nastavnik Olivera Milovanović, osvojila drugo mesto sa osvojenih 36 poena i tim rezultatom su izborile plasman na Okružno takmičenje koje će se ordžati 23. marta 2014. godine.

Želimo im puno uspeha u nastavku takmičenja.

Rezultate okružnog takmičenja iz TiIO održanog 21.4.2013. godine možete pogledati ovde.

Rezultate naših učenika na opštinskom takmičenju iz fizike možete pogledati ovde. Čestitamo plasiranim učenicima i želimo im puno sreće i znanja u nastavku takmičenja.

Rezultate okružnog takmičenja iz istorije održanog 20.4.2013. godine možete pogledati ovde.