Takmičenja

Okružno takmičenje iz Tehničkog i informatičkog obrazovanja

Dana 13. aprila 2014. godine u našoj školi je održano okružno takmičenje iz Tehničkog i informatičkog obrazovanja. Rezultate možete preuzeti ovde. Učenici naše škole su postigli zapažen rezultat a učenici koji su se plasirali na republičko takmičenje su:

1. Anđela Rašić, arhitektura, 1. mesto
  2. Anđela Đurović, brodomodelarstvo, 1. mesto
  3. Nikolina Vasilijević, informaciono komunikacione tehnologije, 2. mesto

Fotografije možete preuzeti ovde.

Opštinsko takmičenje iz TiIO

U subotu 15. marta u našoj školi je organizovano opštinsko takmičenje iz Tehničkog i informatičkog obrazovanja. Rezultate možete preuzeti ovde. Naši učenici su postigli zapažene rezultate, a učenici koji su se plasirali na okružno takmičenje su:

1. Anđela Rašić 8/2, arhitektura, 1. mesto
  2. Nikolina Vasilijević 8/2, informaciono kumunikacione tehnologije, 1. mesto
  3. Kosta Čelper 6/2, automodelarstvo, 1. mesto
  4. Anđela Đurović 7/5, brodomodelarstvo, 3. mesto

Da se još malo pohvalimo

Ponovo su naši đaci bili uspešni učesnici na republičkim takmičenjima i to iz:

Fizike:

Aleksa Krunić 6/2 - 1. mesto

Ivan Paunović 8/1 - 2. mesto

Maja Stošić 6/2 - 3. mesto

Opširnije: Da se još malo pohvalimo

Opštinsko takmičenje iz engleskog jezika

U subotu 22. februara 2014. godine održano je opštinsko takmičenje iz engleskog jezika za učenike 8. razreda. Učenici koji su se plasirali u sledeći rang takmičenja su:

1. Ćurčić Nikola 8/2 - 2. mesto
  2. Petrović Srđan 8/4 - 3. mesto
  3. Vidiner Saša 8/4 - 3. mesto

Predmetni nastavnik: Olga Filipović

Preliminarni rezultati - kengur 2013

Ovde možete pogledati preliminarne rezultate takmičenja "KENGUR BEZ GRANICA" 2013.

Rezultati opštinskog takmičenja iz italijanskog jezika

Na opštinskom takmičenju iz stranog jezika, održanog 22. februara 2014. godine u OŠ "Vuk Karadžić", učestvovalo je tridesetak učenika osmog razreda koji su se takmičili u znanju italijanskog jezika. Iz naše škole je učestvovalo 8 učenika, od kojih su 2 osvojila prvo i drugo mesto. Aleksandra Janković 8/3, predmetni nastavnik Marija Trifunović, osvojila je prvo mesto, sa osvojenih 38 poena, dok je Violeta Šević 8/4, predmetni nastavnik Olivera Milovanović, osvojila drugo mesto sa osvojenih 36 poena i tim rezultatom su izborile plasman na Okružno takmičenje koje će se ordžati 23. marta 2014. godine.

Želimo im puno uspeha u nastavku takmičenja.

Okružno takmičenje iz TiIO

Rezultate okružnog takmičenja iz TiIO održanog 21.4.2013. godine možete pogledati ovde.

Rezultati sa opštinskog takmičenja iz fizike

Rezultate naših učenika na opštinskom takmičenju iz fizike možete pogledati ovde. Čestitamo plasiranim učenicima i želimo im puno sreće i znanja u nastavku takmičenja.

Okružno takmičenje iz istorije

Rezultate okružnog takmičenja iz istorije održanog 20.4.2013. godine možete pogledati ovde.

skola5