Takmičenja

U nedelju 15. marta u našoj školi je organizovano opštinsko takmičenje iz Tehničkog i informatičkog obrazovanja. Rezultate možete preuzeti ovde. Testove kao i rešenja možete preuzeti ovde. Naši učenici su postigli zapažene rezultate, a učenici koji su se plasirali na okružno takmičenje su:

1. Nemanja Kalajdžić 8/6, auto modelarstvo, 1. mesto
  2. Anđela Đurović 8/5, brodo modelarstvo, 1. mesto
  3. Stojan Terzić 8/2, IKT, 2. mesto
  4. Pavle Savićević 7/3, energetski pretvarači, 2. mesto
  5. Veljko Tatalović 7/2, raketno modelarstvo, 3. mesto
  6. Viktorija Vuković 6/6, Arhitektura i građevinarstvo, 3. mesto

Fotografije sa takmičenja pogledajte ovde.

Opštinsko takmičenje iz srspkog jezika

održano je 7. marta 2015. godine u OŠ „Vuk Karadžić“ u Čačku.

Na Okružno takmičenje plasirali su se sledeći učenici:

5. razred

1. Tijana Marinković, 18 poena, drugo mesto

2. Milica Jovanović, 16 poena, plasman

3. Miloš Kuveljić, 16 poena, plasman

4. Lazar Gemaljević, 16 poena, plasman

Opštinsko takmičenje iz fizike za učenike osnovnih škola održano je u OŠ "Milica Pavlović" u Čačku, u subotu 7.2.2015. godine. Rezultate možete pogledati ovde.

U subotu , 28. februara u OŠ “Milica Pavlović” održano je opštinsko takmičenje iz matematike. Učenici koji su se plasirali na sledeći nivo takmičenja su:

Spisak učenika koji su se plasirali na opštinsko takmičenje iz matematike možete pogledati ovde.

U četvrtak 26. 2. 2015. godine u našoj školi održano je ŠKOLSKO TAKMIČENJE iz srpskog jezika. Na OPŠTINSKO TAKMIČENJE plasirali su se sledeći učenici:

5. razred

1. Tijana Marinković 5/2 - 19 poena

2. Katarina Lazović 5/6 - 16 poena

3. Milica Jovanović 5/5 - 14 poena

4. Miloš Kuveljić 5/5 - 13 poena

5. Lazar Gemaljević 5/5 - 13 poena

U subotu, 31. januara 2015. godine održano je školsko takmičenje iz matematike. Na takmičenju je učestvovalo 218 učenika od trećeg do osmog razreda. Na opštinsko takmičenje se plasiralo 15 učenika trećeg razreda i 25 učenika četvrtog razreda. Rezultati za učenike od petog do osmog razreda biće naknadno objavljeni. Čestitamo plasiranim učenicima i želimo im puno sreće u nastavku takmičenja!

Na opštinskom takmičenju KNJIŽEVNA OLIMPIJADA za učenike osnovnih škola, koja je održana u nedelju 22. februara 2015. godine u Osnovnoj školi "Vuk Karadžić" u Čačku, učenici naše škole postigli su zapažene rezultate.

Dana 13. aprila 2014. godine u našoj školi je održano okružno takmičenje iz Tehničkog i informatičkog obrazovanja. Rezultate možete preuzeti ovde. Učenici naše škole su postigli zapažen rezultat a učenici koji su se plasirali na republičko takmičenje su:

1. Anđela Rašić, arhitektura, 1. mesto
  2. Anđela Đurović, brodomodelarstvo, 1. mesto
  3. Nikolina Vasilijević, informaciono komunikacione tehnologije, 2. mesto

Fotografije možete preuzeti ovde.