Vesti

U prilogu pogledajte informacije vezane za početak drugog polugodišta 2021/2022 godine i Covid 19.

Obaveštenje , Prilog 1, Prilog 2 i Prilog 3.

U Sarajevu je početkom meseca oktobra održan međunarodni turnir u kome su učestvovali i košarkaši iz naše Škole. Kao članovi  KK "Mladost", uspešno su predstavili i klub i grad i Školu u kojoj uče. Dospeli su do finala, ali se nadaju da će uskoro pokazati još bolјe rezultate. Čestitamo našim mladim košarkaškim nadama: Bogdan Zekavica 8/4, Vukašin Zekavica 8/4, Veljko Kanjevac 8/4, Miloš Petrović 8/6 i želimo im uspešnu karijeru.

Fotografije možete pogledati ovde.

Spisak učenika raspoređenih po odeljenjima biće postavljen na oglasnoj tabli škole (glavni ulaz) u ponedeljak, 30. avgusta 2021. godine u 14.00 časova.

Prijem učenika (prvaka) je u utorak, 31. avgusta 2021. godine u 10.00 časova u dvorištu škole.

Molimo da učenici dođu u pratnji samo jednog roditelja kako bi se ispoštovale epidemiološke mere. Maske su obavezne.

Obaveštenje za učenike:

- ispit iz srpskog/maternjeg jezika je 23.06.2021, iz matematike 24.06.2021. i ispit sa kombinovanim testom je 25.06.2021.godine;
- dozvoljeni pribor za učenike: ZA SRPSKI/MATERNjI JEZIK I KOMBINOVANI TEST

- grafitna i plava hemijska olovka (ne piši briši), gumica, ZA MATEMATIKU – grafitna olovka, plava hemijska olovka (ne piši briši), gumica, trougao, lenjir i šestar;

- škola će za svakog učenika obezbediti po dve plave hemijske olovke;

- sva tri dana kada učenik polaže završni ispit mora kod sebe imati overenu đačku knjižicu sa zalepljenom fotografijom i nalepnicom sa identifikacionim brojem učenika;

- u prostoriji u kojoj polaže ispit učenik sedi na mestu sa rednim brojem koje odgovara rednom broju na Jedinstvenom spisku učenika;

- sva tri dana učenici obavezno treba da dođu u školu u 8.15 na kratak sastanak sa odeljenskim starešinom pre nego što budu raspoređeni u prostorije gde će polagati završni ispit;

- od ličnih stvari na ispit se može uneti samo voda/osvežavajući napitak, a sve ostale stvari obavezno se odlažu na posebno mesto tokom trajanja ispita.

U prilogu pročitajte Uputstvo za učenike i roditelje.