JM School Tools - шаблон joomla Авто
U nedelju, 17. marta 2024. u Kulturnom centru održan je Festival maske KUD “Abrašević”. Na maskenbalu je učestvovalo više od 250 maski iz škola i vrtića Moravičkog okruga, dok je oko 50 maski bilo iz naše škole. Učešće naših učenika prošlo je veoma zapaženo o čemu govore i brojne nagrade.
 U kategoriji za ekološku masku nagrađeni su:
1. mesto - “LEGO čovečuljak” (Petar Kurćubić I1)
2. mesto - “Astronaut” (Damjan Ružičić I1).
 U kategoriji grupnih maski nagrađeni su:
1. mesto - “EKO-EKO” (Stevan Cvetković i Đorđe Marković II2)
2. mesto - “Zaljubljene gusenice” (Odeljenje I4).
 Za ideju i kreativnost nagrađena je maska “Pokretni žbun” i to visokim 2. mestom (Dušan Đurović II2).
Svi učenici nagrađeni su peharima i diplomama za osvojena mesta. Čestitamo svim učenicima i njihovim kreativnim roditeljima i učiteljima na sjajnim maskama i dostojnom predstavljanju naše škole na ovom festivalu. SNIMAK